50 років інновацій Samsung Electronics

Цього року компанія Samsung Electronics святкує 50-ту річницю з дати заснування. 50 років неймовірної праці, удосконалень, інновацій та технологічних проривів зробили компанію лідером у своїй галузі. Якість продукції – головний пріоритет компанії Samsung. За 50-річний досвід компанія створила ряд проривних інноваційних продуктів, що змінили повсякденне життя мільйонів користувачів.

samsung.jpg

Вітаємо Samsung Electronics зі славною річницею! Ми пишаємося тим, що є офіційними партнерами Samsung Electronics в Україні та довгі роки підтримуємо гарні ділові та добрі дружні стосунки, за що їм щиро дякуємо.

З приводу святкування річниці Samsung Electronics запускає велику загальнонаціональну рекламну компанію. Вже з 13 травня 2019 на вас очікують спеціальні ціни та знижки на побутову техніку та електроніку Samsung.

Слідкуйте за новинами від від Samsung в нашому інтернет магазині Дзвінок, запитуйте про них у консультантів магазинів Дзвінок або знаходьте на нашій сторінці у фейсбук. І почитайте чудову історію Samsung Electronics – від моменту створення компанії до цього дня.

Samsung_50.jpg

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.