Цифрове телебачення:

як перейти на Т2 та обрати тюнер і антену?

Зовсім скоро аналогове мовлення в нашій країні стане історією – Україна переходить на цифрове телебачення. Тим, у кого є кабельне, супутникове або інтернет-телебачення – хвилюватися не варто. Також, якщо у вас відносно новий телевізор, у ньому повинен бути вбудований тюнер. Найпростіший спосіб дізнатися про це – відкрийте інструкцію та в розділі «Технічні характеристики» найдіть пункт «підтримка цифрового стандарту». Якщо там написано DVB-TT2 / MPEG-4 – вітаємо. У вашому телевізорі є тюнер і без телебачення ви не залишитесь.

T2.jpg

Як перейти на цифрове телебачення?

Напрошується сама проста відповідь – купити телевізор з вбудованим тюнером. Вирушайте у найближчий магазин Звонок. У нас великий вибір сучасних телевізорів. Але існують і другі рішення – менш затратні. Тим паче, якщо ваш телевізор ще добре працює і цілком вас влаштовує.

Якщо ви приймаєте телевізійний сигнал на кімнатну або виносну антену – щоб не залишитись без улюблених телепередач потрібно купити ТВ-тюнер. Вартість ТВ-тюнерів у магазинах Звонок – від 400 грн. Нижче ми приведемо огляд самих популярних моделей ТВ-тюнерів.

Чим відрізняються тюнери?

Основна їх відмінність в різних функціональних можливостях. Цілком логічна пряма залежність: чим дорожче приставка, тим більше додаткових функцій ви отримаєте. Наприклад, програвання відеофайлів з флешки або диска, запис програм на флешку, можливість стоп-кадру, відкладеного перегляду та інше. 

zvonok-kostopil14-min.JPG

В магазинах Звонок ми допоможемо вам визначитися з вибором необхідної моделі ТВ-тюнера.

Скільки цифрових каналів доступно з ТВ-тюнером?

Наразі це від 28 до 50 каналів в залежності від регіону. Але в майбутньому їх кількість буде зростати.

Як під’єднати Т2-тюнер до телевізора?

Насправді це дуже просто і майже кожен може це зробити самостійно. Практично будь-яка Т2-приставка оснащена класичним антенним входом в який, власне, і підключається аналогова антена. Вибір аналогових антен у нас просто величезний і розкиданий в самих різних цінових категоріях. Особисто ми не радимо переплачувати за антену. Це має сенс тільки якщо ви живете у віддаленій місцевості.

Далі необхідно під’єднати Т2-приставку безпосередньо до телевізора. Це робиться через HDMI-порт, AV- роз’єм  або через звичайний антенний вхід. Підключайте пристрій в розетку і зачекайте поки пройде початкове сканування каналів. От і все! У вас є безкоштовне телебачення у відмінній якості та без перешкод.

Єдине, що хочеться добавити – підключення до Т2-мовлення залишається одним з найдоступніших. Придбавши тюнер, вартість якого в магазинах Звонок вельми прийнятна, ви назавжди рятуєтесь від щомісячної абонплати, яка має властивість регулярно зростати.

Ми рекомендуємо

ErgoDVB-T2-302.jpg

цифровий тюнер 

Ergo DVB-T2 302

377 грн *
STRONG SRT8203.jpg

цифровий тюнер 

STRONG SRT8203

409 грн *

антена Eurosky 

ES-003

299 грн *
X-DIGITAL DIN 236.jpg

антена X-DIGITAL 

DIN 236

549 грн*

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.