LG Плюс Канали - що це за проект?

Один з провідних в світі виробників побутової техніки і hi-tech товарів – компанія LG та міжнародний відеосервіс MEGOGO оголосили про запуск нового спільного проекту в Україні – LG ПЛЮС КАНАЛИ.

Що це за проект - LG Плюс Канали?

 

LG ПЛЮС КАНАЛИ – проект унікальний і створений розробниками MEGOGO спеціально для розумних телевізорів LG на базі webOS. Додаток працює на платформі відеосервісу. Тому, якщо у користувача вже є підписка MEGOGO, то йому необхідно просто авторизуватися в LG ПЛЮС КАНАЛИ.

LG-plus-kanaly

Якщо ви новий користувач – ви отримаєте у подарунок

доступ більше ніж на 190 каналів на 3 місяці. (за 0,01 грн).

В подальшому 10 інтерактивних фільмових каналів залишаться для вас безкоштовними.

Що вам дасть проект LG ПЛЮС КАНАЛИ?

 

Користуючись новим сервісом, ви отримаєте доступ до широкого вибору телевізійних каналів. В ТВ-медіатеці MEGOGO їх більше 180. Це топові національні, популярні міжнародні, локальні і тематичні та інтерактивні канали фільмів MEGOGO. Крім того – 10 фільмових інтерактивних каналів можна вільно переглядати завжди, незалежно від того, чи є у вас підписка на відеосервіс.

LG-plus-kanaly

Які переваги має проект LG ПЛЮС КАНАЛИ?

 

LG ПЛЮС КАНАЛИ – це зручний інтерфейс, інтуїтивна навігація та корисний функціонал, який дозволяє управляти каналами, формувати список обраних каналів, перевіряти програму (EPG). Ви зможете дивитися програми, ТБ-шоу, фільми – взагалі, будь-який контент ТВ – в запису. Усі відео зберігаються в архіві протягом 7днів після його виходу в ефір.

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.