Відкриття магазину Дзвінок у м. Дубно

 

Грандіозне відкриття нового магазину Дзвінок у м. Дубно Рівненської області!

 

07 листопада 2019 року о 9:00 чекаємо Вас за адресою: 

м. Дубно, пл. Незалежності, 3

Відкриття магазину Дзвінок у м. Надвірна

 

Всі покупці, які придбають будь-який товар у магазині Дзвінок у місті Надвірна вартістю від 1000 грн в період з 5 вересня по 4 жовтня 2019 р, мають право заповнити анкету для участі у розіграші призів і самостійно вкинути її у лототрон.

Розіграш відбудеться 5 жовтня 2019 року біля центрального входу в магазин Дзвінок о 10:00.

Цього року компанія Samsung Electronics святкує 50-ту річницю з дати заснування. 50 років неймовірної праці, удосконалень, інновацій та технологічних проривів зробили компанію лідером у своїй галузі. Якість продукції – головний пріоритет компанії Samsung. За 50-річний досвід компанія створила ряд проривних інноваційних продуктів, що змінили повсякденне життя мільйонів користувачів.

З приводу святкування річниці Samsung Electronics запускає велику загальнонаціональну рекламну компанію. На вас очікують спеціальні ціни та знижки на побутову техніку та електроніку Samsung.

Магазин Дзвінок у місті Березне відкрито 13 грудня 2018 року. Торговельна площа магазину 300 кв.м.​

Зручне розташування в сучасному торговому центрі у самому сердці міста Березне.

Повноформатний магазин, в якому можна придбати всі основні категорій – велика і вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка, телевізори, телефони та смартфони, комп’ютерна техніка, ноутбуки, периферія та багато іншого. Кожен придбає саме те, що треба...

Цієї осені магазину побутової техніки та електроніки Дзвінок у м. Конотоп виповниться 3 роки. Цю подію ми хочемо відсвяткувати разом з вами, наші шановні клієнти! Наразі ми провели ребрендинг магазину і оновили його.

Більше того, до 380 кв.метрів розширена його площа. А це, в свою чергу, дозволить нам збільшити асортимент якісної побутової техніки та електроніки, щоб ви мали змогу ще більш широкого вибору.

інтернет-магазин Дзвінок

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.