Стабілізатор напруги: який обрати?
В 50% побутова та офісна техніка виходить з ладу з причини різких перепадів напруги. Щоб не витрачати тисячі на ремонт або купівлю нової техніки, відразу придбайте стабілізатор напруги.
Стабілізатор напруги – ефективний захист вашої техніки від короткого замикання, стрибків напруги та інших мережевих завад.
Для чого потрібен стабілізатор напруги?
Начебто все і так зрозуміло, але багато хто витрачає немалі кошти на покупку сучасної техніки для дому та офісу, не надаючи особливого значення загальній напрузі в мережі.
Чим це загрожує?
Можна розповісти багато страшилок про згорілу техніку, але поки
не зіткнешся з цим особливо, не замислишся про її збереження
заздалегідь. Ми не хочемо, щоб ваша побутова техніки та електроніка
стала «жертвою» стрибків напруги та щоб ви мали збитки.
Але якщо у вашому помешканні періодично моргають лампочки,
світло тьмяне – це і є перепади напруги у мережі. Пара-трійка таких
імпульсних стрибка і перепаду можуть привести техніку в непридатність.
Стабілізатор напруги – навіщо і коли він потрібен?
Вся побутова техніка розрахована, в основному, на стандартні параметри: напруга 220 В і частоту 50 Гц. В такому режимі вона прослужить довго. Що трапиться, якщо ці параметри почнуть зростати? У цьому випадку техніка буде працювати «на знос», а якщо нормальні показники будуть перевищені більш ніж на 20% - це може вивести з ладу побутову техніку. Якщо ж показники попрямують вниз – техніка почне знижувати продуктивність і в кінцевому підсумку просто перестане працювати.
Щоб таке не трапилось – застосовуйте стабілізатори напруги.
Функція стабілізатора – це згладжування перешкод в мережі і подача для техніки стабільних 220 В. для деяких видів техніки, таких як електрочайник, наприклад, буде досить і мережевого фільтра, який у потрібну мить просто відключиться при стрибку напруги. А ось телевізору, холодильнику або електричному котлу опалення без стабілізатора не обійтись.
Як працює стабілізатор напруги?
Він повністю відповідає своїй назві. Тобто – додає (якщо не вистачає) або забирає (якщо надлишок) напругу і передає приладам стандартні 220 В, стабілізуючи напругу.
Як обрати стабілізатор напруги?
Підбираючи стабілізатор напруги, визначитись, для якої саме техніки вам потрібен стабілізатор. Потім підсумуйте всю потужність приладів (вона вимірюється в ватах (Вт) та вказується на самому виробі або на упаковці. Відповідної потужності і потрібно стабілізатор. Зателефонуйте у найближчий магазин Звонок – наші професійні консультанти дадуть вам відповіді на усі питання та допоможуть у виборі стабілізатора напруги.
