• Facebook Social Icon
  • Google+
  • YouTube

Як обрати холодильник?

При виборі холодильника, звісно, кожен хоче, щоб той служив довго, не ламався, працював безшумно і коштував недорого. Це головні критерії, за якими проводиться пошук необхідної моделі холодильника.  Крім цього важливо, щоб куплений агрегат гармонічно вписався в інтер’єр, був економічним та комфортним у використанні. Якщо вам пощастить підібрати модель холодильника, яка задовольнить усі вимоги, значить ви дійсно добре проаналізували параметри холодильників.

Для початку про самі головні критерії вибору холодильника для дому.

1. Габарити холодильника. Існують одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п’яти- та навіть шестикамерні моделі.  Як правило. У кожного виробника свої розміри продукції, що випускається, проте усі вони наближені до стандартів і можуть відрізнятися між собою не більше ніж на 5-10 см. Щоб правильно обрати розміри холодильника, треба в першу чергу визначитися, де він буде стояти, заміряти рулеткою це місце та на підставі отриманих замірів підібрати відповідний варіант холодильника по висоті, ширині та глибині. 

Самими популярними вважаються двокамерні холодильники, за ними ідуть Side-by-Side, однокамерні, потім багатокамерні холодильники.

2. Розташування камер. Усім звично, щоб морозильна камера була знизу, але існують моделі холодильників з верхнім розташуванням морозильної камери. Бувають взагалі без неї, так що звертайте увагу на цей момент. Ще радимо враховувати співвідношення камер. Бува таке, що морозильна камера майже така, як і холодильна. Це дуже зручно для тих, кому потрібен холодильник з великою морозильною камерою.

3. Корисний об’єм. Щоб визначитися з літражем холодильника, треба знати одно просту річ – для двох чоловік цілком достатньо холодильника на 180 літрів. Для сім’ї з 3 осіб можна купити холодильник на 250 літрів, а якщо у вас велика родина (5-6 чоловік) – шукайте холодильник з корисним об’ємом від 350 літрів. При цьому не забувайте про габарити – об’єм камери напряму впливає на розміри корпусу.

4. Тип розморожування та заморожування. Не будемо вдаватися в деталі, виділимо саму важливу інформацію. Заморожування буває термоелектрична (безшумна), абсорбційна (більше шумна) та за допомогою компресорів (самий високій рівень шуму). У свою чергу розморожування може бути ручним (вимикаєте техніку та чекаєте, поки холодильник розморозиться, після чого відмиваєте його та просушуєте), крапельним (волога стікає в піддон на задній стінці) та No Frost (ноу фрост) – авторозморожування.

Частіше за все, покупці не можуть вирішити – купувати холодильник з крапельним розморожуванням чи ноу фрост? Якщо ви не часто розморожуєте пристрій, рекомендуємо обрати більш сучасну та надійну систему No Frost. З другого боку – крапельна система відноситься до економ-класу, тому і коштувати буде дешевше.

5. Клас енергоспоживання. Якщо ви хочете купити економічний холодильник для дому, зверніть увагу на його клас енергоспоживання. Найвищий клас (тобто – самий економічний) – це А+++. Далі по алфавіту та кількості плюсів ідуть агрегати з менш високим енергоспоживанням (А++, А+, А, В і далі).

6. Функції. Треба розуміти, що чим більш багатофункційний холодильник ви хочете придбати, тим більше прийдеться за нього заплатити. Рекомендуємо для, скажімо, дачі, купувати менш «наворочений» агрегат. А ось у квартиру або будинок треба вже витратитися на модель, яка, окрім стандартних функцій, має додаткові – індикатор відкритих дверей, суперзаморожування, льодогенератор, тривале зберігання продуктів, швидке охолодження та заморожування продуктів, антибактеріальний захист та інше.

7. Спосіб управління. Більшість сучасних холодильників оснащені електронним управлянням, яке дозволяє більш точно налаштувати температурний режим. Але – електромеханічне управління більш надійне і дешевше. Так що вибір за вами.

І ще декілька нюансів:

  • добре, якщо полиці холодильника скляні та прозорі (бокові на дверях також) – так ви скоріше знайдете необхідні продукти,

  • ущільнювачі по периметру дверей повинні бути еластичними, добре прилягати, коли ви закриваєте дверцята холодильника,

  • новий холодильник не повинен мати неприємний запах пластику,

  • дуже зручно, якщо у моделі є можливість перевісити дверцята на іншу сторону,

  • не встановлюйте холодильник впритул до стіни – для системи охолодження необхідно залишить відстань декілька сантиметрів.

В магазинах Звонок великий вибір холодильників різноманітних конфігурацій, дизайну та розмірів, який задовольнить будь-які потреби покупців. За допомогою наших консультантів вибір необхідного холодильника буде простим та легким. Ми надаємо офіційну гарантію від виробника на усі марки холодильників.

Розстрочки від 3 до 24 місяців.

Після льготного періоду - 3% в місяць.

Кредити до 36 місяців під 1,3% та 2,5% в місяць в залежності від банку.

ПриватБанк - миттєва розстрочка 2,9% в місяць.

розстрочка 0% на побутову техніку та електроніку

© 2018-2019 Мережа магазинів Звонок - побутова техніка та електроніка

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.