• Facebook Social Icon
  • Google+
  • YouTube

Як обрати морозильну скриню?

Чим ближче осінь, тим більше господинь та господарів замислюються над тим, як же зберегти те, що вдалося з таким трудом виростити за літні місяці на городі? Або куди подіти тушки кролів, гусей та іншої домашньої птиці, яку забивають по осені у великій кількості?

Багато хто консервує овочі, варить компоти та варення з фруктів, а м'ясо тушкують. Щось намагаються і заморозити. Але все це з великими труднощами поміщається в холодильну камеру домашнього холодильника.

Морозильна скриня – зручне та економічне устаткування, яке допоможе нам зберегти продукцію смачною, корисною та смакувати запашну городину та домашнє м'ясо усю зиму.

Обирайте морозильну скриню з глухою кришкою – такі скрині забезпечать довготривале зберігання продуктів. Важливо, щоб температура в скрині піддержувалась в діапазоні до -24˚С. А щоб продукти зберегли свіжість, смак, колір та вітаміни, запам’ятайте кілька простих правил:

  • заморожуйте фрукти після того, як помиєте їх та висушите,

  • щоб вони не злиплись при заморожуванні, розкладіть їх на піддони, заморозьте, потім зсипте в контейнер, щільно закрийте та сховайте на зберігання,

  • свіжі овочі перед заморожуванням кілька хвилин проваріть в окропі – це збереже їх колір, смак та текстуру,

  • м'ясо перед заморожуванням мити не треба, наріжте його шматочками, складіть в пакети, з яких випустіть повітря, щільно зав’яжіть їх на сховайте на зберігання у морозильну скриню.

Зручність зберігання великого об’єму продуктів, енергоефективність, доступна вартість – головні переваги на користь морозильної скрині.

Зручна та сучасна морозильна скриня ERGO BD-200 з герметичною металевою кришкою та класичним дизайном стане надійною помічницею та дозволить зробити запаси на всю зиму.

 

Ця автономна та надійна модель збереже ваші продукти на протязі 26 годин, якщо раптово вимкнеться світло.

Якщо у вас залишились питання - завітайтеся до найближчого магазину Звонок – наші консультанти дадуть відповідь та порадять кращу побутову техніку для зберігання продуктів.

розстрочка 0% на побутову техніку та електроніку

© 2018-2019 Мережа магазинів Звонок - побутова техніка та електроніка

Купуйте онлайн з доставкою:

перейти в інтернет-магазин Дзвінок

Або залиште запрос товару та контакти, 

ми з Вами зв'яжемося у робочий час.